Årlig visning
Efter år
Månadsvy
Månad
Weekly View
Vecka
Daily View
Idag
Categories
Kategorier
Search
Sök

Glöggmingel på Strand Properties kontor i Nce  
Onsdag 25 November 2026  18:00 - 21:00
Antal anmälningar: 0
Kapacitet: 25


riviera keys apero 2 3.png

Rivieraklubbens nya guldpartner Strand Properties bjuder in till ett trevligt glöggmingel på sitt kontor i Nice. Lär känna teamet, träffa andra medlemmar och passa på att prata om dina fastighetsplaner på Franska Rivieran
– eller kom helt enkelt förbi för en stunds gemenskap och ett glas glögg med tilltugg. 

 

 

Beskrivning

Strand Properties har öppnat sitt första kontor i Frankrike, på 5 avenue de Suède i Nice. Med fem kontor i Finland och fyra i Spanien är Strand Properties en internationell fastighetsbyrå med nordiska rötter, som nu tar med sig sitt personliga engagemang och sin erfarenhet till Franska Rivieran.

Teamet leds av Lise Caspar, Managing Director med över 25 års erfarenhet inom mäklarbranschen på Rivieran. Tillsammans utgör de ett engagerat och internationellt team med svenska, norska, finska och andra europeiska bakgrunder, med god lokalkännedom och bred kunskap om fastighetsmarknaden och livet på Rivieran.

Att köpa eller sälja en bostad i ett annat land kan kännas komplicerat. Strand Properties vill göra processen enklare genom personlig vägledning, tydlig kommunikation och trygghet genom hela affären.

Obs. inbjudan stänger den 21 november

Plats

 
Strand Properties
5 avenue de suede,  
Nice, 06000
France.

Spara till din kalender

  Ladda ner som iCal-fil

Registrering

Anmälan stänger 2026-11-21

Antal platser kvar: 25